Rozwody Kraków

Jesteś tutaj:

Kancelaria Mecenas Mai Stasiów-Wilk specjalizuje się w szczególności w prawie rozwodowym.

Są to sprawy, które wymagają fachowej wiedzy, dużego doświadczenia praktycznego oraz szczególnej wrażliwości. Łączą w sobie wielokrotnie skomplikowane kwestie prawne z dużymi emocjami.

Świadczona pomoc prawna polega przed wszystkim na reprezentacji Klientów w toczących się postępowaniach sądowych, jak również na reprezentacji Klientów w trakcie prowadzonych negocjacji przedrozwodowych bądź na doraźnym doradztwie prawnym albo jedynie na przygotowaniu dla Klienta konkretnego pisma, np. pozwu o rozwód bądź odpowiedzi na pozew o rozwód.

Kancelaria wspiera swoich Klientów, zwłaszcza w takich sprawach jak:

  • negocjacje przedrozwodowe,
  • rozwód bez orzekania o winie,
  • rozwód z orzeczeniem o winie,
  • alimenty od byłego małżonka
  • powrót do nazwiska panieńskiego
  • podziały majątku wspólnego małżonków

W tym zakresie Kancelaria zapewnia Państwu doradztwo prawne, pomoc w wyborze formy rozwodu (z winy czy bez winy), planowanie strategii rozwodu, pomoc w zebraniu materiału dowodowego, sporządzanie wszystkich pism związanych ze sprawą rozwodową, w tym porozumienia rodzicielskiego, uczestnictwo w negocjacjach rozwodowych, reprezentacje przed Sądami wszystkich instancji. Kancelaria zajmuje się wszelkimi aspektami związanymi z rozwodem, w tym alimentami, kontaktami z dzieckiem, wykonywaniem władzy rodzicielskiej sporządzaniem planu wychowawczego, sporządzaniem ewentualnej ugody.

Kancelaria na stałe współpracuje z psychologiem oraz psychoterapeutą, specjalistą z zakresu terapii rodzinnej,  mediatorem rodzinnym, detektywem, komornikiem, notariuszem.

Umów się na konsultację

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej. Zapraszamy do kontaktu!